Agāta miezeris un smalcinātājs -  -  -  -  -  -Agāta miezeris ar piestu ir ideāli piemērots daudziem laboratorijas lietojumiem. Tā galvenais mērķis ir sasmalcināt un samalt dažāda veida ķīmiskās vielas un materiālus.Izgatavots no augstas kvalitātes pulēta dabīgā ahāta ar īpaši augstu cietību (6,5 pēc Mosa cietības skalas), tas garantē ilgstošu lietošanu un precīzu darbību. - Tā izturīgā konstrukcija nodrošina stabilitāti un komfortu ikdienas lietošanas laikā laboratorijā. -Produkta īpašībasIekšējais diametrs: 114 mmPesticēla garums: 125 mmIzgatavots no dabīgā ahāta - tas nodrošina izcilu cietību, nodilumizturību un ilgstošu lietošanu.Augsti pulēts - estētiski pievilcīgs un viegli tīrāms.izcila kvalitāte garantē precīzu vielu mērīšanu vai slīpēšanu.Izturīgs pret skābēm, sārmiem un citām ķīmiskām vielām.Ideāli piemērots laboratorijām, pētniecībai un rūpnieciskiem lietojumiemBez problēmām var apstrādāt gan cietākus minerālus, gan smalkus pulverus. Agāta java ir īpaši populāra laboratorijās, kas nodarbojas ar ķīmiju, farmāciju un arī ģeoloģiskajiem pētījumiem.Pateicoties tās uzticamībai un precizitātei, agāta javu parasti izvēlas laboratoriju nozares profesionāļi. Mēs jums apliecinām, ka šis izstrādājums attaisnos pat visprasīgāko lietotāju cerības. pārliecinieties paši, cik efektīvs un uzticams laboratorijas rīks ir agāta jaucējamais miezeris! Pasūtiet tagad mūsu tiešsaistes veikalā un pievienojieties apmierināto klientu pulkam.
Lūdzu, ņemiet vērā preces pieejamības informāciju.
Ja norādīts '30 dienas', tas nozīmē, ka prece pašlaik nav pieejama noliktavā. Tomēr to var pievienot grozam un pasūtīt, bet jāņem vērā, ka piegādes laiks var būt līdz 30 dienām.
Pasūtot preci, kas nav noliktavā, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris.
Noformējot piegādi, ar pakomātu starpnbiecību, lūdzu ņemt vērā pasūtītās preces izmērus- preces, kas ir lielākas par DPD pakomāta lielāko nodalījumu- piegāde nav iespējama.
Kā arī, šķidrumus ar pakomatu mēs nesūtam.
Jūs varat izvēliēties vienu no Jums pieejamajiem variantiem:
APMAKSA SKAIDRĀ NAUDĀ
Šo apmaksas veidu var izvēlēties, ja piegāde tiek īstenota ar mūsu kurjera starpniecību.
Jūs sagaidāt kurjeru un maksājat viņam skaidrā naudā summu, kura ir norādīta čekā.
Apmaksu skaidrā naudā var veikt arī ,ja prece tiek pirkta ar pašizvēšanu no mūsu noliktavas.
APMAKSA AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU
Pasūtījumu var apmaksāt izmantojot internetbankas pakalpojumus.
Mēs piedāvājam piegādes iespējas:
- ar mūsu kurjera starpniecību (ja pasūtījuma summa ir virs 40.00 EUR
- DPD pakomāta starpniecību